Rozkłady Tarota, które musisz poznać

Niniejszy artykuł pod tytułem Aranżacja wnętrz w stylu loft – jak urządzić nowoczesne mieszkanie? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Aranżacja wnętrz w stylu loft – jak urządzić nowoczesne mieszkanie? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jedno jest pewne. A co? To, że Tarot to jedno z takich narzędzi, które pozwala na skuteczne poznanie przyszłości lub uzyskanie pomocy w rozwiązaniu problemu. Talia Tarota składa się z 78 kart, a na każdej widnieje ilustracja z symbolicznym przesłaniem. Oprócz tego talia ta została podzielona na Wielkie Arkana oraz Małe Arkane. Ta pierwsza grupa odpowiada za cel naszego życia, natomiast druga wskazuje drogę. W tym artykule znajdziesz rozkłady Tarota, które trzeba znać.

Tarot – to kilka zasad, które trzeba znać

Zanim zabierzemy się za stawianie kart Tarota, warto znać kilka zasad, które pomogą zadać to właściwe pytanie. Bez takiego pytania, na pewno otrzymana odpowiedź, nie będzie prawidłowa. Przede wszystkim, by zadawać pytanie kartom należy rozumieć to, o co chcemy zapytać. Oprócz tego istotnym elementem jest sposób zadawania pytań. O co chodzi? Twoje pytania powinny być jak najprościej sformułowane. Najlepiej jak będą się zaczynać od „czy”, „gdzie”, „co” czy „jak”, a także będą bardzo konkretne. W Tarocie owijanie w bawełnę nie wyjdzie Ci na dobre! Taką metodą na pewno nie otrzymasz odpowiedzi, a tylko zmarnujesz czas. Poza tym unikaj takich pytań, które są bardzo ogólne, bo taką też odpowiedź dostaniesz. Będzie ona ogólna i nie wniesie zupełnie nic. Te wszystkie powyższe wskazówki pomogą w uzyskaniu precyzyjnej odpowiedzi. Pamiętaj jednak, że Tarot to nie wyrocznia i nie odpowiada za ostateczne decyzje, które podejmiesz w swoim życiu.

Rozkłady Tarota, które musisz poznać

Poniżej znajdziesz rozkłady, które warto znać, by później wykorzystać je w stawianiu kart. Wszystkie rozkłady Tarota znajdziesz też w aplikacji Tarot Online.

  1. Rozkład prosty na jedną kartę – pozwala uzyskać odpowiedź na każde pytanie.
  2. Rozkład klasyczny na 3 karty – przedstawia przeszłość, aktualną sytuację oraz możliwy do otrzymania wynik.
  3. Rozkład astrologiczny – wykorzystuje 12 znaków z zodiaku, a także przypisane im domy astrologiczne.
  4. Rozkład na tak/nie – jest to rozkład na 2 karty, które ułatwia podjęcie decyzji.
  5. Rozkład na miłość – skupia się na sprawcach sercowych.
  6. Rozkłada przyszłość – skupia się tylko na sprawach związanych z przyszłością w chronologicznej kolejności.
  7. Rozkład na teraz – opisuje aspekty Twoje życia w obecnej sytuacji.
  8. Rozkład krzyż celtycki – jest to najbardziej rozbudowany rozkład.
  9. Rozkład na zdrowie – ten rozkład sprawdza się w chorobie oraz innych rzeczach związanych ze zdrowiem.
  10. Rozkład piramidy – rozkład skupujący się tylko na naszej osobie.

Oprócz tych rozkładów, w aplikacji znajdziesz też okolicznościowe rozkłady Tarota jak np. Walentynki. Kliknij i już teraz postaw Tarot Online za darmo.