Apartamenty na sprzedaż nad morzem

Niniejszy artykuł pod tytułem Aranżacja wnętrz w stylu loft – jak urządzić nowoczesne mieszkanie? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Aranżacja wnętrz w stylu loft – jak urządzić nowoczesne mieszkanie? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Apartamenty na sprzedaż nad morzem to nieruchomości o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym. Ich niewątpliwym atutem jest atrakcyjna lokalizacja. Ile kosztują luksusowe mieszkania z widokiem na plażę?

Apartamenty na sprzedaż nad morzem – dlaczego to dobra inwestycja?

Nadmorskie apartamenty to prawdziwa gratka dla inwestorów. Zlokalizowane w modnych miejscowościach nad Bałtykiem luksusowe mieszkania mogą bardzo szybko zacząć przynosić zyski, a ich wartość z czasem będzie rosnąć. Apartamenty na sprzedaż nad morzem mogą posłużyć jako miejsce odpoczynku dla rodziny, a gdy nie są użytkowane przez właściciela, mogą być wynajmowane turystom, zarówno polskim, jak i zagranicznym. Jak podają eksperci z Nickel Development, zyski płynące z takiej inwestycji mogą być większe niż w przypadku inwestowania w fundusze inwestycyjne lub lokowania środków na lokacie bankowej.

Apartamenty na sprzedaż nad morzem – cena

Cena nadmorskich apartamentów zależy w dużej mierze od lokalizacji oraz udogodnień, które posiadają luksusowe mieszkania. Apartament nad morzem możemy zakupić w cenie od 280 000 do około 680 000 złotych. Oczywiście są dostępne także droższe rozwiązania.

Apartamenty nad morzem – rozwiązania tańsze

W cenie około 300 000 złotych możemy nabyć apartament o powierzchni równej 40 metrów kwadratowych, złożony z 2 pokoi. Mieszkanie to będzie się znajdować w mniej modnej, ale wciąż atrakcyjnej okolicy, jaką jest Łukęcin na Wybrzeżu Trzebiatowskim.

Za niewiele więcej, bo 500 000 złotych dostępne są apartamenty z basenem w bliskiej okolicy wyspy Wolin. W tej cenie nabywca może liczyć na wysoki standard, taras, basen z podgrzewaną wodą, saunę oraz plac zabaw dla dzieci. Sam apartament ma 58 metrów kwadratowych, co w zupełności wystarczy do wypoczynku i rekreacji.

Apartamenty nad morzem – rozwiązania droższe

Z kolei za około 680 000 złotych zakupimy ekskluzywny apartament w Wisełce koło Międzyzdrojów. Mieszkanie posiada własny taras, 2 pokoje, 2 miejsca postojowe oraz posiada dostęp do basenu i zajmuje powierzchnię wynoszącą 107 metrów kwadratowych.

Jeśli zależy nam na jeszcze bardziej luksusowych rozwiązaniach, w cenie wynoszącej prawie 800 000 złotych możemy nabyć apartament w modnym Gdańsku, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Neptun Park. 2 pokoje, balkon i lokalizacja przy samej plaży to tylko niektóre z atutów tej nieruchomości.